logo
Зворотний дзвінок

Консультация

Expografica > Наші послуги > Прямий УФ друк на склі

Прямий УФ друк на склі

Останнім часом друк малюнка на тканині набув широкого поширення. Пов’язано це не тільки зі збільшенням попиту на подібну продукцію, але і з розвитком нових методів переносу зображення. Завдяки інноваційним технікам з’явилася можливість наносити малюнки будь-якої складності і формату на практично всі види тканин. Не кажучи вже про обклеювання авто в Києві, що наша фірма теж виконує на високому професійному рівні.

Друк фото та малюнка на тканині: способи

Сьогодні існує безліч технік перенесення зображення на тканину. Кожен метод має свої переваги і підходить під певний формат (широкоформатний друк на тканині, одиничні замовлення, інтер’єрні наклейки, оптові партії, робота з готовими виробами або запечатування рулонних тканин).

Найчастіше використовуються:

  • Шовкографія;
  • Прямий друк;
  • Сублімація;
  • Термопереніс.

ШОВКОГРАФІЯ

Вимагає особливої підготовки — виготовлення трафарету для кожного кольору. Тому даний метод актуальний при необхідності друку великого тиражу не багатобарвних малюнків. Зображення виходить відмінної якості з високою зносостійкістю. Друк малюнка через трафарет на тканину дозволяє застосувати безліч ефектів (імітація золота / срібла, світловідбиваючі / флуоресцентні / світлонакопичуючі фарби, об’ємний флок, глітер).

ПРЯМИЙ ДРУК

Не потребує ніяких проміжних носіїв. Дуже добре підходить для друку фото або картинки на тканину бавовняного походження, а також для тканин, які здатні перенести термозакріплення при температурі в 150 ºС (джинс, льон, ситець, брезент). Цифровий (прямий) друк на тканині в Києві використовується досить часто, так як відрізняється високою якістю зображення і підвищеною стійкістю до зовнішніх чинників (прання, ультрафіолет, механічний вплив).

СУБЛИМАЦІЯ

Дана технологія це трансферне перенесення зображення на тканину за допомогою сублімації плівки або паперу. Застосовується для широкоформатного друку на різних тканинах, виготовлення прапорів, оформлення спортивного одягу. Дана технологія не вимагає нанесення кожного окремого кольору, фарби виходять соковиті, малюнок стійкий. Однак коштує така печатка не дешево, і застосовується цей метод тільки до тканин, що складаються мінімум на 65% із синтетичних матеріалів.

ТЕРМОПЕРЕНІС

Термодрук малюнку на тканині відбувається подібно аплікації. Зображення переноситься разом з плівкою. Дозволяє швидко відтворювати на різних тканинах фото і малюнки будь-якого формату і складності. Проте, термодрук відноситься до самих непрактичних методів, так як в процесі експлуатації виробу з термоаплікаціями можуть виникнути труднощі (легко пошкоджується при пранні або прасування).

Цифровий друк на тканині в Києві

Нестримний ритм життя в столиці створює жорстке конкурентне середовище. Кожен суб’єкт господарської діяльності шукає нові шляхи залучення клієнтів і підвищення своїх рейтингових позицій на ринку. Допомогти в цьому може друк на тканині (широкоформатний, сувенірний, логотипів та ін.).

Даний спосіб представлення інформації вигідно відрізняється від інших носіїв. Паперово-картонна продукція значно поступається по міцності, а важкі пластикові та металеві елементи передбачають великі витрати і складності в установці.

Друк фото на тканині виглядає дуже презентабельно і органічно за рахунок зернистої та легкої фактури.

Фахівці компанії Еxpografica нададуть вам кваліфіковані консультації щодо вибору способу нанесення інформації, підбору тканини і складання макета.

Серед міст, де користується попитом цифровий друк на тканині, Київ займає лідируюче місце. Бізнесмени столиці все частіше віддають перевагу цьому безпрограшного способу голосно і елегантно представляти індивідуальний корпоративний стиль і якісно презентувати свою компанію.