logo
Зворотний дзвінок

Консультация

Expografica > Наші послуги > Прямий УФ друк на плитці

Прямий УФ друк на плитці

Друк на шкірі в Києві користується з кожним роком дедалі більшим попитом та інтересом не тільки з боку різних компаній, але і у звичайних громадян.

 

Шкіра — це той матеріал, який апріорі передбачає статус, якість і вишуканий смак. Тож не дивно, що саме її все частіше вибирають в якості носія якоїсь важливої інформації або зображення.

Не меншою популярністю користується друк на кожзамі (штучній шкірі). Це допомагає втілювати унікальні дизайнерські ідеї в інтер’єрі, створювати нетривіальний стиль в одязі і ефектно декорувати різні товари зі шкірозамінника для споживачів середнього класу (сумки, гаманці, ремні та ін.).

Друк на склі — це новий виток в широкоформатному друці. Така деталь інтер’єру або повноцінне творіння мистецтва на вашій вітрині, вікні, ширмі або просто стіні зможуть прослужити вам багато років і не втратять зовнішнього вигляду і яскравості фарб.

Друк на шкірі: технології

У світовій практиці існує безліч способів нанесення зображення на шкіру. Всі вони відрізняються від методів роботи з іншими тканинами.

Найбільш популярні техніки друку на шкірі в Києві:

  • Застосування Smart UV технології;
  • Друк фарбами Direct Ink;
  • Перенесення малюнка з використанням УФ-наночорнил.

СОЛЬВЕНТНІ ФАРБИ

Завдяки унікальним властивостям дані фарби можуть дуже глибоко проникати в шкіру. Малюнок буквально зливається з самим носієм і не піддається зовнішньому негативному впливу (стійкий до води, сонячних променів, механічних поверхневих пошкоджень). Однак за рахунок такого глибокого проникнення фарби виходять матовими, і зображення не приваблює явної уваги, на відміну від друку фото на полотні.

Для корекції цієї вади шкіру натирають спеціальними восковими просоченнями. Друк на шкірі сольвентними фарбами — відносно недорогий спосіб нанесення зображення, але не всім підходить через приглушений ефект.

ФАРБИ DIREKTINK

Використовуються вкрай рідко, так як мають високу зносостійкість. Вони не здатні проникнути крізь шкіру, але відмінно тримаються на поверхні (проте тільки до механічного впливу).

Можна нанести малюнок фарбами DirektInk тільки на той виріб, який не передбачає будь-якої експлуатації (елементи декору, сувеніри).

УФ-НАНОЧОРНИЛА

На сьогоднішній день — найпопулярніший спосіб друку на шкірі в Києві. Не потребує використання додаткових витратних матеріалів у вигляді просочень для глянцевого блиску. Зображення переноситься з ідеальною передачею кольору, яскравістю і контрастними відтінками.

З огляду на особливі фізичні властивості шкіри (здатність розтягуватися, перегинатися), УФ-чорнило — це ідеальний матеріал для роботи з нею. Нанесене за допомогою УФ-друку зображення не деформується і не спотворюється при розтягуванні шкіри до 30 мм і згинанні матерії під кутом до 180 ºС.

Друк на штучній шкірі: технології

При нанесенні зображення на шкірозамінник не всі фарби та чорнила поводяться так само, як при роботі з натуральною шкірою. DirektInk в даному випадку не використовують зовсім.

Сольвентні чорнила не проникають вглиб штучної шкіри, а застигають на поверхні. Серед плюсів цієї особливості можна назвати наявність глянцю і економію фарб (їх потрібно набагато менше, ніж при фарбуванні справжньої шкіри). Але все це нівелюється суттєвим недоліком — низькою механічною міцністю.

Єдиною технологією, яка відмінно зарекомендувала себе при друку на штучній шкірі, є нанесення малюнка за допомогою УФ-чорнила.

Компанія Еxpografica надасть вам послуги з друку на шкірі в Києві з використанням сучасного технологічного обладнання. Спробуйте об’єднати витончений аристократизм шкіри, яким не володіє жодна з відомих тканин, і модернізовані інноваційні технології широкоформатного друку нового покоління. Успіх, надійність і якість вам гарантовано!

Уф друк на склі

Унікальна технологія перенесення будь-якого зображення на скляну площину. Скляна поверхня може бути, будь-якої товщини, форми і фактури. Такий друк фотографії або іншого будь-якого зображення чудово тримається тривалий період, через якість матеріалу і особливості технологій. При покритті, фарба відразу ж полімеризується, завдяки чому, неможливо розтікання і розмиття малюнка. Соковитість і барвистість кольору не зникає з часом, навіть при попаданні на готовий виріб прямих сонячних променів.

Шукаєте високоякісний друк на склі в Києві за прийнятною ціною? Великий досвід наших фахівців дає можливість втілити ваші бажання з оформлення будинку, робочого офісу або будь-якого іншого приміщення, згідно останнім дизайнерським тенденцій.